Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom az összes levelemet...

Hogy tudom az összes levelemet törölni Windowslive-ban?

Figyelt kérdés
Valaki szivatásból 10\'000 levelet küldött szivatásból a windowslive.com-os email címemre. Hogy tudom az összes levelet gyorsan törölni, nem oldalanként (kb3-400oldal)
2009. aug. 18. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez biztosan vírus, nem vagyok meglepve, a Hotmail-Windowslive levelezőrendszer sajnos ilyen. Ráadásul az operációs rendszer része, azt is megfertőzheti. Töröld a fiókodat, vagy ha nem megy, hozz létre újat a Gmail-ban, ezt pedig többé ne használd. Előbb-utóbb törölni fogják.
2009. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de nem vírusos. Úgy kezdődött, hogy küldött 6000 levelet, egyet megnyitottam és semmi nem volt benne. Tök ideges lettem rá és visszaírtam, hogy miért küldött vírusos leveleket (csak durvábban fogalmaztam) és visszaküldött 6-7000 levelet amikben (1-2 levél szerint) feltételezhetően ugyanaz állt, hogy nem vírusosak csak bosszantani akar. De aztán tegnap rászántam fél órát és mind a kb. 300 oldalt töröltem egyesével.
2009. aug. 19. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlterheléses hackertámadás a Windowslive szervere ellen! Így szokták lelassitani, amíg le nem fagy egészen, ezt a Google-val is megtették nem egyszer már. Hiába törlöd, ha újra belépsz, jönni fog megint ezerrel. Kutya közönséges nemzetközi netes bűnözés. Használj más levelezőrendszert.
2009. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!