Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok az új startlaphoz?...

Mit szóltok az új startlaphoz? Szerintem szörnyű.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak most vettem észre hogy más hogy szóltál mivel még nem jártam ott.Nagyon rossz mivel olyan kocka lett. Nekem jobban tetszett az előző!:s
2009. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napok óta elérhetetlen volt, most meg ez a szörnyűség...
2009. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
öhm...én semmi változást nem észlelek, bár nem voltam sosem strartlap b*zi.
2009. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meglesem milyen lett,nekem eddig sem tetszett.
2009. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az van beállítva kezdőlapnak.Meglepődtem amikor ma megnyitottam.. :S
2009. aug. 18. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából nekem teljesen mind1, bár nekem az előző jobban bejött. Nekem nem ez a kezdőlapom.
2009. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok már én is osztom véleményeteket és ráadásúl úgy kimondtam nekik a magamét,hogy csak füstölt!!!!Sőt itt a levelezgetésünk is én nem kertelek!:

Mit csináltatok a startlappal??

Nem tudok belépni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az E-mail címem: ...........@freemail.hu

és tudom a jelszót is hisz minden nap használom erre meg ma már nem tudok belépni !!!

Légyszi oldjátok meg!!!!!!!!!!

Amúgy meg egy szerény véleményt engedjetek meg!!

Az új kinézet POCSÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előre is köszi csá!2.levelem:Tisztelt startlap!!!

Szeretnék még egy funkció miatt reklamálni kicsit !

Az egyik:A jobb felső sarokba van a belépés link hiába kattintok rá nem reagál és csak a kedvenc link topikra kattintva tudok bejelentkezni és ott ismét meg kell kerestetnem az így már belépve startlapot "tehát előbb ott be kell lépjek a kedvenc linkekhez aztán onnan ismét beírni,hogy [link] az új startlap nem jegyzi meg a beírt szavakat és ez nem csak az első probléma)!"Hát őszintén mondom,hogy akinek eddig nehéz volt a startlapot kezelniük azok most tényleg inkább a GOOGLE-t fogják választani!

Legyenek szívesek ezeket kiküszöbölni!!!...

Ezt így bonyolult használni!!!Ráadásul a régi kinézettel nem tudom kinek mi baja volt de az sokkal egyszerűbb,áttekinthetőbb és szebb volt!

A mostani 1: szokatlan 2:aki a régihez szokott miért kell ráerőltetni ezt a randa környezetet aszt hiszem ezzel nem csak én vagyok egyedül így ebben az országban,hogy nem tetszik és számomra ez megszokhatatlan!"KÉREM VISSZA A RÉGIT"!!!:::Miért nem választhat az ember magának,hogy mit szeretne használni?Szerintem sokan háborognak most ezért de legalább értesítették volna a tisztelt internetező közösséget,hogy mi a szándékuk és ki lehetett volna deríteni egy közvélemény kutatással,hogy egyáltalán kell e ez az embereknek,tetszik-e,és hogy mennyire van a változtatásra szükségük!!!

Ez valami olyasmi mint amit a kormány művel a néppel"ha kell ha nem ez van és ráerőltetjük akár tetszik akár nem"!!!...Most sikerült majdnem olyan alacsony szintre hozni a startlapot mint ha internet megnyitás után beírom a keresőbe,hogy GOOGLE"egyedül a kedvenc linkek végett emelkedik túl a GOOGLE-n!

Ez a véleményem!!!!!!! Elnézést a kissé túlreagált fogalmazásért de azt hiszem ha megkérdezték volna az internetező közösséget,hogy mit szólnak hozzá nagy lett volna a megdöbbenés,mert nemmindenki szereti a változást!!!"TEHÁT A RÉGIT AMIHEZ SZOKTUNK"!!!...

Válaszuk:Kedves Felhasználónk!



A Startlap hétfő éjjel megújult. Az átállás során adódhatnak technikai problémák, melyek többek között érinthetik az alábbi funkciókat:



- belépés,


- regisztráció,


- kedvenc linkek elérése.



Jelenleg minden erőnkkel ezen hibák elhárításán dolgozunk. Várhatóan a keddi nap folyamán minden probléma kijavítása megtörténik. Szeretnénk megnyugtatni, hogy a fent említett funkciók mind hibátlanul fognak működni, és a korábbi regisztráció kapcsán megadott adatok, illetve beállítások (például kedvenc linkek) nem fognak elveszni.

Kedves Levélíró!


Köszönjük, hogy észrevételével, ötleteivel segíti a munkánkat! A jelzett probléma felderítéséhez, javításához sajnos több és/vagy pontosabb információra volna szükségünk, ezért kérjük, hogy amennyiben ideje engedi, az alábbi, vastag és aláhúzott bet^uvel szedett adatokból minél többet juttasson el hozzánk.

Böngész~o típusa és verziószáma (például: Internet Explorer 6.0):

Hol található az információ?

Internet Explorerben itt:

Súgó / Névjegy menüpont

Firefox böngész~oben:

Súgó / A Mozilla Firefox névjegye menüpont


Operációs rendszer típusa (például: Windows XP, Windows ME, Windows 2000

stb.):


Internetkapcsolat típusa és sebessége (például: modemes, ADSL / 1024

kb/sec stb.):


A számítógépben található memória (például: 512 MB):


Ha használ t^uzfalat, annak típusa:


Ha használ állandó vírusvédelmet, annak típusa:


Javasoljuk továbbá a böngész~oje által automatikusan tárolt fájlok törlését

(a törlés után a böngész~ot javasolt bezárni, majd újra elindítani).


Fájlok törlése Internet Explorerben:

Eszközök / Internetbeállítások... menüpont, majd az Általános fül alatt

"Fájlok törlése" gombra, majd a "Teljes helyben tárolt tartalom törlése"

négyzet kipipálása után kattintás az OK gombra


Fájlok törlése Firefox böngész~oben:

Eszközök menü -> Beállítások... menüpont -> Adatvédelem fül -> Személyes

adatok mez~o -> Törlés most... gomb -> Törlend~o elemek közül kiválasztani

(minimum) a Sütik és a Gyorsítótár pontokat -> Személyes adatok törlése gomb


Üdvözlettel:

Startlap Ügyfélszolgálat


Amennyiben a fentiekkel kapcsolatban további levelezést kíván folytatni, kérjük, hogy az előzményeket minden esetben hagyja válaszában! Köszönjük.

Na meg még mit nem jó hogy nem már a bankkártyám pin kódját kérik a kártyával együtt,amúgy is ehhez semmi köze a beállításoknak meg ilyeneknek mert ezt ők szúrták el akkor hozzák is helyre,nehogy már a 86 éves halott nagyanyám kezdjen el internet beállításokat elvégezni helyettük!


"mert már írtam nekik az észrevételeimmel kapcsolatban és szó szerint megírtam nekik,hogy sz*r az egész úgy ahogy van,no meg ráadásul tele van azoknak a progiknak/kezelést megkönnyebbítő dolgoknak a hibájával/hiányával és kérem vissza a régit mert ez a szörnyűség absszolult nem jön be"!De csak az volt a válaszuk,hogy köszönik az észrevételeket és a napokban megpróbálják javítani!

Meg kérdeztem azt is a csúnyáktól,hogy miért nem lehetett előtte kikérdezni a tisztelt internetező közösség véleményét(szerintem egy közvélemény kutatással ki lehetett volna kérni a véleményünket,hogy kell-e ez a randaság nekünk)mivelhogy nagyon sokan még a réginek a kezelésével is küszködtek na hát ezzel még én is bosszankodom.Csak egy példa ha a startlap keresőjébe beírjuk a megnyitandó oldal címét pl:gyakori kérdések és megnyissuk az addig ok de ha közben valami még eszünkbe jut és a startlapra visszakattintunk akkor beírjuk a mi eszünkbe jutott és mikor entert ütünk a gyakori kérdéseket lecseréli ehelyett(a réginél egyszerűen nyitott egy új fület)2.ráadásul nem jegyez meg egyetlen beírt szót sem!

Elc*e*zték!!!!az egészet úgy ahogy van!

"AKKOR MÁR MINDEGY HA A SIMA GOOGLÉT HASZNÁLOM"ÉS JÖN A RÉGI JÓLBEVÁLT ÍROM AZ OLDALAKAT EGY JEGYZETFÜZETBE/TÖMBBE"

2009. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem semmi.... Én is beállítottam a google-t kezdőlapnak. Nem tudok megbarátkozni az uj startlappal... Pedig 4 éve az volt a kezdőlapom. :(
2009. aug. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!