Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazonról vásárlás?

Amazonról vásárlás?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék pár dolgot amazonról.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a posta mennyi?

Mármint kb mert nem mindegy hogy 500 vagy 10000



2012. nov. 28. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez sokmindentől függ. A csoamg méretétől, árától, milyen az anyaga - menynire sérülékeny -, hogyan kéred a szálíltást, tehát legyen rá biztosítás, vagy a legolcsóbb legyen, valamint az áru számától is többek között. Az is lényeges, hogy az amazonon való rendelés nem jelenti azt, hogy az Amazon áruját veszed meg. Ugye egy árunál több bolt ára is ki van téve, erre is kell figyelni.


Néha pedig akciókba is belefuthatsz, amikor 1-2 dollár de esetleg 0 lesz a szálíltás. Tapasztalatból azt tudom mondani, hogy egy 30-30cm-es csoamg, amely 1 kg volt 3 dollárért jött le, egy képregény pedig 2,10-ért.


Ez alapján a néhány ezer, tízezer forint értékű cuccok, amelyek nem többek 5 kg-nál körülbelül 2-20 dolláért jönnek.


Érdemes továbbá emgkérdezni ismerőseidet, hogy nem-e akarnak ők is rendelni, összeadva a termékeket, egyben leküldve tovább spórolhattok a szálíltási díjon - ha esetleg magas lenne.


A fentiek az én tapasztalatom, megfigyelésem és ondolataim, termsézetesen végtelen variáció létezik, de szerintem támpontnak ez jó. Jó rendelést!

2012. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!