Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közösségi oldlak, pl, facebook...

Egerecske kérdése:

Közösségi oldlak, pl, facebook, iwiw stb, ezeknél meg lehet tudni egy kép adatait? (Lent kép)

Figyelt kérdés
Erre gondolok : [link]
2012. nov. 24. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
wiwen jobb egérgomb - tulajdonságok, facebookon nem tudom
2012. nov. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és itt lehet látni hogy milyen géppel készült a kép és mikor?
2012. nov. 24. 02:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem csak az oldaltól függ. Ha eleve úgy töltik fel a képet, hogy hiányoznak ezek az adatok (metadata, exif infó), akkor az nem lesz benne. Sok képszerkesztőnél a kép módosításakor automatikusan törlődnek a fontosabb adatok, például az expozícióra vonatkozva.


És még ezen felül vannak olyan oldalak ahol a feltöltés során törli ki a rendszer az információkat. Ennek kiderítéséhez csak fel kell tölteni egy információkat tartalmazó képet, majd letölteni és megnézni hogy történt-e módosítás.

2012. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem, majd letöltöttem de eltűntek az adatok.

Nincs arra lehetőség hogy az ilyen feltöltött képek adatait megszerezzem?

2012. nov. 24. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint látszik is, az oldal magától törli ezeket. Ezért az onnan származó képek nem fogják tartalmazni a szükséges infót.
2012. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2012. nov. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!