Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-on az inkognitó...

Google Chrome-on az inkognitó módot hogy tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy a zenéket, amikre bukkanok, egyben bemásolhassam szövegszerkesztőbe!! Tudom, hogy akkor jön vele minden más is, azt se tudom, hogy kapcsoltam be az inkognitó módot! :O :S
2012. nov. 23. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ugyanúgy ahogy bekapcsoltad! ctrl+shift+p azt hiszem de nem biztos hogy ez a kombináció! Valahol a beállításoknál is be tudod kapcsolni , ugyanott kell kikapcsolni is!
2012. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nem találtam meg a beállításoknál de itt

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

azt írják, hogy mikor kilépek, visszaáll. Amúgy a billentyű kombináció, amit mondtál, az a nyomtatás, "p" mint "Print"! :D

2012. nov. 23. 23:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hittem, nem fogja megjeleníteni az előzményeket nálam sem, csak azért akartam:D
2012. nov. 23. 23:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Márhogy most néztem meg:))
2012. nov. 23. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Három vonal, alatta Új inkognitóablak. Ez elől kiveszed a jelet.
2012. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Juj! :)) Köszike!:) De már mondtam mindegy, de akkor adok ide is egy zöld kezet!:)
2012. nov. 23. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!