Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amikor utorenten töltök...

Msd kérdése:

Amikor utorenten töltök bármit, akármit ami mondjuk 1-2 gb. akkor azt írja ki úgy kb 0,1-2-3nál hogy. : Write to disk, Hozzáférés megtagadva a ez miért van? De ha pl. amit töltök 5-6 gb. az lejön könnyedén lejön, de ha az alatt van akkor ez van!

Figyelt kérdés
utorent,letöltés,patch,wow,net,download

2012. nov. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

a vírusirtód talál valamit letöltés közben és bevágja karanténba.

megoldás: tedd a letöltési könyvtáradat a kivételek közé.

2012. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. nov. 23. 08:32
 3/7 anonim válasza:

Hali nekem is ugyanez a problémám!

Hogyan lehet a kivételek közé tenni a mappám?

2013. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blnky válasza:
100%
aktuális torrenten jobb klikk/haladó/letöltés helyének megadása. ennyi, és elindítod újra a torrentet. hajrá
2015. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doboz23 válasza:
OMG!!!! nagyon köszönöm... hónapok óta ragelek mert nem bírok torrentezni....KÖSZÖNÖÖÖÖÖM!
2016. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem még akkor sem megy
2016. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wolf8911 válasza:
Vagy miután áthelyezted a fájlokat egy másik helyre, írásvédetségüket kikapcsoltad, vírusírtód kivételei közé tetted a mappáját majd ezután távolítsd el a kliensből a torrentet, CSAK A TORRENTET és utána töltsd le újra, tebb be vissza a kliensbe (persze miután beállítottad neki a cél új helyét, ha azt változtattad). Majd kényszerített újraellenőrzés és elindítod ismét a letöltését. Nekem bevált már ez a módszer.
2017. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!