Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki szerint jó ötlet volt...

Valaki szerint jó ötlet volt a Google oldalsávot a keresősáv alá rakni?

Figyelt kérdés
Eddig pár kattintással lehetett finomítani a keresést, wide screen monitoron meg amúgy is oldalt van hely. Most kitalálták, hogy legyen használhatatlanabb. Van valakinek pozitív véleménye róla?
2012. nov. 21. 22:24
 1/6 anonim válasza:
Eddig azt hittem, hogy én csesztem el valamit a böngészőmben, hogy olyan idétlen az egész. Már mindent összevissza nyomkodtam... Mit ne mondjak, elég gáz lett így. Összefüggéstelen az egész, engem idegesít, nem hogy jobb, sokkalta rosszabb lett.
2012. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. Operát használok :D
2012. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mocskosul utálom az újat. A régi tök jó volt, az új iszonyat bosszantó...
2012. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A google kereső ott is úgy jelenik meg mint FF-ben, nem?


Először én sem értettem, mi van. Aztán gyorsan rá kellett jönnöm, hogy kényelmetlenebb lett a kereső. Az zavar, hogy oldalt a kihasználatlan helyen volt, most meg a hasznos területből vesz el, macerásabb kezelni.

2012. nov. 21. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez megint az érintőképernyős kijelzők miatt volt, így egyszerűbb ott beállítani.

Nekem nem tetszik, de majd megszokjuk.

2012. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Még régebben is így volt elhelyezve, én örülök, hogy visszatértek ehhez a megoldáshoz.
2012. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!