Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnék ilyenkor? Nem...

Mit tehetnék ilyenkor? Nem tudok netezni.

Figyelt kérdés
Ahova költöztünk (albérletbe) nem enegedi a főbérlő oda bekötettni upc-t, mert lopja a kábeltvadás vagy vmi ilyesmit magyarázott, a lényeg hogy nincs rendes net, mobilnet nem jó túl drága és lassú.

2012. nov. 21. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan gondolod, hogy ez így érthető?

Valahol (HOL)? van egy albérlet, ahol nincs kábeles net (de miért ne lehetne, mi az a "kábeltvadás"? Mobilnet miért nem jó? Egyébként ha megnézed a lefedettségi térképeket, találhatsz olyat, amelyik fut szélessávon. De játszani nem lehet vele.

2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne a upc-t köttesétek oda.
2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a helyel van a baj 1., hanem tulaj k€csog. Amugy Budapest 14. Ker. Mobilnetet leírtam, hogy miért nem jó.
2012. nov. 21. 20:08
 4/7 anonim válasza:

Milyen fas.ság, csomó embert ismerek akik tv kikötés után a padláson újra rakták a rendszert, és tolták free-be a tv-t mellett rendes netelőfizetés.


2dolog miatt nem engedheti: tényleg egy k.csög vagy lebukott

2012. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nadetényleg ***** válasza:
Ha vezetékes netet nem enged a tulaj, csak a mobilnet marad.
2012. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a hozzászólásokat mint az utolso nem értem, nem tud olvasni vagy mi? Írtam, hogy a mobilnet nem jó. Ha nem tudsz segíteni akkor miért írsz hülyeséget?
2012. nov. 25. 01:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Digi nincs?
2012. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!