Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet ilyenkor tenni ha...

Mit lehet ilyenkor tenni ha nem tudom kitörölni magam myvipről?

Figyelt kérdés
szeretném magam törölni myvipről és valahogy nem jön össze, mer mikor adatlap törlésre kattintok akkor utána az emailben mondja hogy kattintsak erre a linkre és véglegesen lessz törölve a rendszerből. csak hogy nekem ezt irja:"Hibás azonosító vagy már fel lett használva!" és nem lehet meghibásodva mer ugyan ugy beenged mint eddig és más cimmel is megnéztem ugyan ugy létezek mint eddig.ja és egy napig tartott mig a myviptől lejött ez a email.
2009. aug. 16. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

ne lépj be többször és kész...

ha nagyon fontos h töröld magad,akkor meg írd át a neved (nemtom h lehet, nem használom, ha nem lehet akkor bocsi) valami hülyeségre, töröld az összes ismerősöd oszt' ennyi

2009. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!