Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen mindenkinek van napi...

Ebayen mindenkinek van napi vásárlási limit? Vagy nálam van vmi félreállítva?

Figyelt kérdés

Naponta maximum 5 terméket enged megvenni. Tudok ez ellen tenni vmit? Illetve amikor paypalről kifizetem, nem lehet olyat, hogy egyszerre az 5 db-ot ha egy eladótól veszem, nem pedig egyesével fizetem ki?

Köszönöm előre :)


2012. nov. 19. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom,naponta 2-3000$ költök,de még ilyesmit nem írt ki.
2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem sem konkrétan azt írja ki, hogy limitem van, hanem amikor rendelném a 6. terméket, akkor hagyja, hogy végigcsináljam a lépéseket, viszont az utolsó lépésnél, amikor rámegyek, hogy a megrendelés megerősítése behoz egy oldalt aminek a lényege végülis a következő:

"Sajnos nem tudtuk feldolgozni a kifizetését, mert valamilyen probléma van a PayPal-kifizetés pénzforrásával."

szóval gondolom nem konkrétan az ebay a hibás, hanem inkább a paypal, de én sem hallottam még semmiféle limitről, ezért is csodálkozom :)

köszi az eddigi választ :)

2012. nov. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!