Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma az interne...

Mi lehet a probléma az internettel?

Figyelt kérdés

Mostanában történik az, hogy rendesen működik a net aztán egyre lassabb lesz félig tölti be az oldalakat aztán már nem is hoz be semmit

ilyenkor szétszoktam húzni a routert meg a modemet meg vissza és újra indítom a gépet akkor megjavul, de most már fél óránként kell ezt csinálni, hogy működjön


2012. nov. 18. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

egyszerűen a végére járhatnál,

kellene egy kölcsöngép,hogy azzal is csinálja e,

-mert ha nem ,akkor megvan a hibás darab,

-ha igen,akkor pedig a router-modem párossal van a gond

2012. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

USB modemes mobilnet ugyanezt játszotta, hiába telepítetem újra, akkor is teljesen lelassult, Fizetős ESS5 van a gépemen, megnéztem a beállításokat. Mi volt a baja? SSL titkosítás ellenőrzése nem volt beállítva. Érdekes módon eddig ez nem volt fontos, elég volt a Chrome-ban és a Firefox-ban beállítani. Bejelölés és újrainditás óta működik, ugyan a Chrome még mindig egy kicsit lassabb. Nyílván valami komoly támadás történhetett a Tanusítvány kezelő cégeknél.

Ha Chrome a böngésződ: Három vonal, Beállítások, Speciális beállítások, itt HTTPS/SSL alatt jelöld be a Tanúsítványok ellenőrzését. Én mind a két helyen (ESS5-ben is) ezt tettem.

2012. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

van 1 másik gép is rákötve a routerre ott is ugyan ezt csinálja szóval a routernek lehet szerintem baja mert az eléggé régi már


a böngészővel meg nem hiszem hogy baj lenne mert mikor neten játszok ott is lagolok meg kifagyok

2012. nov. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!