Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Háttéradatok megjelenítése,...

Háttéradatok megjelenítése, fizetős mobilnet? Alcatel ot 995?

Figyelt kérdés
Sziasztok! most vettem egy alcatel ot 995-ös telefont.ezelőtt x10mini pro-m volt,ezért még megkell tanulnom ezt a telót kezelni.mobilneten,wifi nélkül neteztem..ugye mikor rámentem a play áruházra,kiírta hogy háttéradatok megjelenítése/szinkronizálása igen vagy nem.rámentem az igenre.töltöttem le ingyenes játékokat 3-4db-ot.majd kiírta,hogy korlátozzák a netem..következő nap megnéztem mennyi az egyenlegem,1800Ft volt.pedig 3500ról indultam! (korlátozott előfizetésem van) de ha nem pipálom ki a háttéradatok megjelenítése/szinkronálása dolgot,akkor meg csak itthon tudok wifinél letölteni,és azt sem látom,ha e-mailem jön vagy vmi..bocsi ha bonyolult voltam.máshogy nem tudtam elmagyarázni:D bunkó megjegyzésektől kíméljetek,csak ésszerű válaszokat várok.köszönöm.

2012. nov. 18. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!