Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az előfizetési díjjam megmarad...

Az előfizetési díjjam megmarad, vagy átváltják nagyobba?

Figyelt kérdés
T-Home előfizetésem van, telefon+internet, és a telefonom lejár januárban, viszont én most akarok tv-t köttetni, és mivel akkor 3 dolgom lesz tv+internet+telefon így a tv 1900 Ft a net 5990Ft de ha januárban megszűnik a telefonom de én nem hosszabbítok hűséget, akkor a tv nem 1900Ft-ba fog kerülni? Csak 1-2 hónapig?

2012. nov. 17. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ezt a szerződést megkötöd, új hűségszerződés idő indul mind a három készülékre!(tehát nem mondhatod vissza a telót, csak ha kifizeted a teljes hűségszerződés ideje alatt fizetendő díjat.)
2012. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most váltottam 3 hete netcsomagot 2 éves hűségidővel és a telefont nem hosszabbították meg mert azt külön kell
2012. nov. 17. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár száz forinttal nőhet a havidíja ugyanis van "Havi díj T-Home net és telefon előfizetés mellé" és "Havi díj T-Home net vagy telefon előfizetés mellé" . Ha felmondod a telefont rád az utóbbi fog vonatkozni és emelkedhet a havidíj de a legjobb ha tőlük kérdezed meg mert itt még bejátszik a hűség is ami alatt elvileg nem módosíthatják az árakat.
2012. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ugy akk 2700ft lenne a tv. de sztem nem változtathatják a csomagom mert az szerzödés szegés.
2012. nov. 18. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!