Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Téged nem idegesít, hogy...

Téged nem idegesít, hogy sokszor össze lehet keverni ki melyik választ írta, ha azonos %-al rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Mondjuk mindkettő név nélküli felhasználó, ilyenkor csak a százalékuk látszik, ami ha egyenlő, akkor nem lehet különbséget tenni közöttük. Nem kellene csak a kérdésen belül jelezni, hogy kié a hozzászólás? Tehát nem kérdéseke átívelően, hanem a kérdéseken belül, ha előfordul azonos százalék? Színnel, vagy számmal... Akkor is idegesítő ha ugyanaz a véleménye a két embernek, mert az is lehet hogy nem is két ember írta, hanem egy, de az is ha ellentétes amit írnak, mert vagy magának mond ellent valaki, vagy csak kettő ember két eltérő véleményéről van szó.

#hiba #százalék #azonosság #összetévesztés #megkülönböztethetetlen
2012. nov. 17. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy kitől kapod a választ? Aki segíteni akar és ismét hozzáír általában jelzi, hogy ő volt a kettes, hármas stb.
2012. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejtettem a leírásban, hogy miért nem mindegy. Milyen ellenérveid vannak?
2012. nov. 17. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet megkülönböztetni és ennyi...


Mondjuk én azt sem értem, hogy miért kell név nélkül kérdés feltenni - lásd pl TE - és miért kell így válaszolni. Még csak nem is a saját neveden futsz hanem egy kitalált nicknévvel. Tehát abszolút nem derül ki a névből semmi és még ezt sem vállalják sokan. Erre volna megoldás az a nyamvadt felhasználói név. Aki ezt is titkolja, az így járt...

2012. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Fehér Srác.
2012. nov. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!