Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kellene még tennem, hogy...

Mit kellene még tennem, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Kitiltottak a kedvenc cs 1.6 szerveremről, mert az admin szerint csaltam, persze nem... Na mindegy, hogy ezt most ki hiszi el. A lényeg az, hogy dinamikus ip címem van, mikor először kibannoltak újraindítottam a routert és jó volt, most viszont nem enged vissza az istenért sem. Rákerestem hát az ip megváltoztatására és ezt végrehajtottam:

Kábelnetnél:

Vezérlőpult->Rendszer->Hardver->ííEszközkezelő->Hálózati kártyák->Tulajdonságok->Speciális->Network Address (ha üres akkor Start->Futtatás-> "cmd" és ott beírod az ipconfig/all parancsot, majd kimásolod a fizikai címet).

Ezt az értéket megváltoztatod 1-el a végén (16-os számrendszerben), majd kihúzod a modemet, visszadugod és csak UTÁNA kattintasz rá az Ok-ra.

Ha bejelentkezett, felmész a modemregisztrációs oldalra, amikor kiírja, hogy indítsd újra a gépet, csak

Futtatás-> "cmd" -> ipconfig/release majd ipconfig/renew és már új IP-d van.

Whatsmyip.com oldal szerint meg is változott az ip címem, de még mindig nem enged vissza. Mit tehetnék?


1. Nem csaltam, nem is fogok.

2. Nem akarok más szerveren játszani.

3. A problémát megoldani szeretném nem kikerülni.



2012. nov. 16. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem csak IP alapján azonosítanak, mert ők is tudják, hogy 5 perc google után kijátszható.

Vagy meg kell tudni mi alapján végzik az azonosítást, vagy beszélni az adminnal.

2012. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak abban reménykedtem, hogy valaki tudja, hogy mi alapján azonosítanak.
2012. nov. 16. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
IP cim,böngészö,gépkonfiguráció,ezenkivül,rommá van sütizve a gép ilyen estekre:)fingerprintes alkalmazások ezreiböl van lehetöségük arra hogy a csibész,ill kispályás módszereket kikerüljék:)komolyan azt hitted hogy egy IP cimes trükkel megmajmalhotó egy szerver?
2012. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit :hallottál arról hogy a billenttyü leütésének a sebbesége alapján is kiszürhetö vagy?nem csaltál mi?most is éppen ezen jár az agyad:)
2012. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csaltam, nem is tudom, hogy kell és nem is érdekel. Bár ez azért érdekes, mert egyszer már ki lettem dobva, viszont resetrouter és működött, most ugyan csak 10 percre tudtam kihúzni a routert, de nem engedett vissza. Böngészőből mindent töröltem, cs-t újraraktam. És újraregisztráltam a szerver oldalán és az unban fórumban azt írja, hogy nem vagyok bannolva, viszont a szerverre belépni nem tudok.
2012. nov. 16. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!