Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék felcsatlakozni...

Szeretnék felcsatlakozni telefonnal a saját wifimre de nem tudok. Miért?

Figyelt kérdés
A router TP-LINK és egy ideig működött, de nyílt volt és mindenki feltudott rá csatlakozni. Be akarták állítani hogy jelszavas legyen nem sikerült resetelni kellett. Már azzal is megelégednék ha én föl tudnék csatlakozni teloról Hol és hogy kell beállítani???

2012. nov. 15. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Belépés után :

- Lépj a Wireless ágra (bal oldlai menü) és engedélyezd a "Enable Wireless Router Radio"

SSID - adj meg egy nevet a hálózatnak

- Lépj a Wireless Security ágra és jelöld be "WPA-PSK/WPA2-PSK" titkosítást.

"PSK Password"-nél add meg a hálózat jelszavát, majd "Save" és "Rebout router".


Ezután már él a vezeték nélküli hálózat. Keress rá a telefonoddal, csatlakozáskor add meg a jelszót és már használhatod is.

2012. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem az a router neve, mint ami rá van írva és az IP cím se az (Tl-WR340GD helyett D341F8) és a régi IP címem ha beírom nem hoz ki semmit. Mi lehet a baj??
2012. nov. 16. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Webböngészővel gondolom itt lépsz be :192.168.1.1

Reset után újból az "admin" névvel és jelszóval tudsz belépni.

Hogy nem a router nevét írja ki az normális, reset után automatikusan generál magának egy nevet azt nem tudom. Nyugodtan megváltoztathatod.

Az ip címmel pedig nem kell foglalkoznod wifi beállításnál.

2012. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem például 192.168.0.1 a tp-link, és csatlakozok telóval, 1 percig van net, miután a router újraindult, aztán semmmi sincs
2012. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!