Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop internet probléma?

Laptop internet probléma?

Figyelt kérdés
Van egy laptopunk, körülbelűl 1hónapja vettük újonnan. Körülbelül 3 hétig jó volt most meg már másodjára elmegy a net a laptopon és vissza se jön, de a gépen meg van. Ha a laptopot újra telepítem, akkor visszajön, most ment 4 napig és újra elment, nem akarom már megint újra telepíteni, valami megoldást tudnátok? És a gépen most is jó. A wifivel sincs gond, mert 4 féle telefonról is tudunk csatlakozni a wifinkre...
2012. nov. 14. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy nem e tiltódik le a wlan kártya
2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szia! nekem is hasonló problémám van se vezetéken se wifin sincs net ha elmegy. ha sikerült megtudni mi volt a baj a gépedel?
2012. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
# 2/2 ma 17:48 most lett telepitve ?
2012. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
pár hónapja 32 bites win7 el előtte meg telepítés után 3 héttel és utána lett rossz ha újra teleptem lehet megjavul de n kéne ezt csinálnia... ha tudtok valami megoldást akkor szívesen várom :-)
2012. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen titkosítást asznál a router?
2012. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem tudom milyen titkositasra gondolsz de ha a jelszóra akkor az wpa2 szintű de ennek nemsok köze van hozzá :-)
2012. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig néha igen

:))

2012. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vezetékes kapcsolathoz semmi :-)
2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én kiveszem az aksit és megjavul, de mostanában még ilyen sincs.
2012. dec. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!