Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows live games nem enged...

Windows live games nem enged be. Hogyan tudom megoldani, vagy kapcsolatba lépni a supportal?

Figyelt kérdés

Már rég nem léptem be (kb 1 éve)a windows live game accomba, de most újra gta4-ezni támadt kedvem, viszont valamiért nem engedi be. Valamilyen új felhasználói feltételekre hivatkozik, amiket el kell fogadni, de amikor elfogadom akkor kidob a bejelentkező részhez, és ha bejelentkezek akkor megint ugyanott vagyok hogy el kell fogadni, és ez így megy körbe körbe. Amikor kidob ír valami olyasmit (a bejelentkezés mellett):

"SZÜLŐI JÓVÁHAGYÁS SZÜKSÉGES


A megadott szülői hitelesítő adatok helytelenek. Adja meg a helyes szülői Microsoft-fiókot a folytatáshoz."


Csakhogy 1: én nem emlékszem hogy adtam e meg egyáltalán ilyesmit, 2: felnőtt korú vagyok, így nem értem mit akar ezzel a szülői megerősítéssel.


A lényeg az hogy most nem tudok belépni a gta IV multiba emiatt!


Ha valaki tud konkrétan erre a problémára egyenes megoldást hogy hol lehetne kikapcsolni ezt a szülői szart (mert a beállításokba nem, mert akkor is egyből ezt az új szerződést hozza be, vagyis amég ezt el nem intézem addig nemtok semmit állítani az accomon).


Vagy nekem azis elég hogyha valaki megmondaná hogy hol a support akinek ezt eltudom mondani, és az kitudja kapcsolni (jobb lenne a magyar, de az angol is jöhet ha nincs más)



2012. nov. 14. 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!