Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet nézni citromail-en,...

Meg lehet nézni citromail-en, hogy egy bizonyos e-mail cím mennyi idő után szűnik meg?

Figyelt kérdés
kb 3 éve csináltam egy citromail-es e-mail címet,nem írtam be alternatív e-mail címet regisztrálásnál,nem tudom mit adtam meg kérdésnek,szóval a JELSZAVAM nem tudom.De egy ideje nem léptem be,nem tudom mióta, nem lehet,valahogyan megnézni,hány nap után szűnik meg?

2012. nov. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
90 belépés nélküli nap után töröl a Freemail és Citromail is.
2012. nov. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Levelező program használata, beállítása


Ha levelezőprogrammal (Pl: Outlook, Thunderbird, stb.) használod a Citromail-t, akkor a kapcsolódás nem számít belépésnek, így az ilyen postafiókok inaktívnak minősül a felhasználási feltételeknek megfelelően és törlésre kerül. Előtte a rendszer figyelmeztetés küld a címre, és a regisztrációkor megadott alternatív címre is (beállítások menüpont alatt módosítható). A nem látogatott postafiókok 90 nap elteltével teljes tartalmukkal együtt automatikusan és visszavonhatatlanul törlődnek. Az azonosító ezzel felszabadul, újra regisztrálhatóvá válik

2012. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem erre vagyok kíváncsi,hanem hogy még hány nap kell,hogy megszűnjön,ahogy a kérdésben és a leírásban is írtam.
2012. nov. 6. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi nem értjük, vagy te?

Ha 90 napon át nem lépsz be a fiókba, és más programmal sem történik lekérés a fiókból akkor megszűnik.

2012. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom,hogy megszűnik,de újra akarom regisztrálni,nem lehet valahonnan megtudni,hány nap múlva törlik???
2012. nov. 6. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól leírtad a problémát, csak az nem volt benne amit tudni akarsz. Azaz hogy mikor lehet újra beregisztrálni ugyanazt a címet.


Ebben a kérdésben például kiírja az oldal a kérdező szerint:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


A FAQ ezzel szemben ezt írja:

"Mi a teendő, ha elfelejtettem a jelszavamat?

Kattints az "Elfelejtetted a jelszavad?" menüre a belépőoldalon, és add meg a felhasználóneved. Ezután a rendszer elküldi a jelszavad az alternatív e-mail címedre. Ha nem adtál meg ilyet, akkor sajnos nem tudunk segíteni! A fiók 90 nap után törlésre kerül, ezt követően újra regisztrálhatóvá válik."


Mivel ellentmondásos a két információ, nehéz helyesen válaszolni. Ha tudsz újra regisztrálni akkor lehet, ha nem akkor pedig (még?) nem lehet.

2012. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát próbáld újra regisztrálni, ott írja, a második válaszban, hogy törlés után lehet. Ha engedi akkor ok, ha nem, akkor vársz amíg lehet, vagy regisztrálsz újat.
2012. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
próbáltam újra regisztrálni,azt írta már foglalt a név(ezzel a névvel 100% nem regizik senki) szval még nem törlődött,akkor nem lehet tudni h még hány napot kell várnom....?
2012. nov. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!