Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet szüntetni, avagy...

Meg lehet szüntetni, avagy törölni egy email címet, ha már nincsen rá szükségem? (freemail) Ha igen, akkor hol van ilyen lehetőség, mert nem találom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

10. A személyes adatok törlése:

A felhasználó a beállítások menüben jelszava megadásával törölheti regisztrációját,illetve valamennyi adatát. A törléskor a postafiók teljes tartalma elvész.



[link]

2009. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm
2009. aug. 12. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Azért gondold meg...

Amint törlöd, utána bárki más regisztrálhatja magának ugyanazt az email címet = ezután ő fogja megkapni azokat a leveleket, amiket eredetileg neked küldtek volna.

(Ha valahol regisztráltál ezzel az email-címmel, akkor pl. a jelszóemlékeztetőt is ide küldik.)


Én a helyedben hagynám a postafiókot, nem muszáj használni, ha nem akarod, de ne töröld!!!

2009. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pár napig élt az e-mail cím és senki nem tudott róla, nem adtam meg senkinek, csak szükség volt rá, hogy elintézzek pár levelet olyannal, akinek nem kell tudnia, hogy mi a rendes e-mail címem. felőlem írogathat vissza rá, már törölve van, de azért köszi, hogy óvatosságra intesz :)


egyébként kétlem, hogy valaki képes még egy ilyen e-mail címet kitalálni :) elég kacifántos volt

2009. aug. 12. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
szivessen :)
2009. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem találom!
2009. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!