Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bwin/tippmix "ajánló" oldal?

Bwin/tippmix "ajánló" oldal?

Figyelt kérdés

Olyan honlap érdekelne, ahol írják milyen meccsekre érdemes fogadni, mi az ami szinte biztos bejön.

Lehet angol is, sőt, az lenne a legjobb.



2012. nov. 5. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne olyan ami biztosan bejön, akkor már minden szerencsejátékos gazdag lenne. Általában a bwin-en is írja, hogy melyik fogadási lehetőségre milyen arányban fogadtak, (legalábbis az érdekesebb fogadásoknál). Egyébként próbálkozz fórumokon, vagy a statisztikákból próbálj felállítani saját logikát, de semmi se biztos.
2012. nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom semmi se biztos, de ha lenne egy Barca - Újpest meccs akkor mondjuk minimum 99% lenne a Barca nyerési esélye.


Ilyen meccsek ritkán vannak, de azért biztos elég gyakori, hogy egy jó csapat egy gyengébb csapat ellen játszik, és mondjuk erre direkt felhívnák a figyelmünket ha lenne ilyen ajánló oldal.

2012. nov. 5. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Eléggé gyakoriak az ilyenek, az ennyire egyértelmű meccsek, kb 1.01-es szorzóval jelennek meg, de nem is éri meg rakni rájuk, mert 100 ilyen meccsből egyszer biztos, hogy nem jön be. Akkor meg már veszteséged van megint. Jól ki van ez találva.

Én felállítottam egy biztosan nyerő logikát :D Tegyük fel csak 2X-es szorzó feletti meccsekre raksz először 200Ft-ot. Nyerési esély körülbelül 33%. Ha elveszted felrakod a dupláját, és ezt ismétled, egyszer biztosan nyersz nem? Amikor meg nyersz a duplázás miatt visszanyered amiket eddig buktál, plusz nyersz rajta. Én teszteltem ezt a logikát és szép summára tettem szert, de vigyázni kell, mert túl gyorsan nagy összegekre felszalad a fogadási tét, és ha nincs több pénz nincs mit felrakni, a logika hiába tökéletes.

2012. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, előbb-utóbb megtérül, csak az a gáz, hogy én még tanulok, nem dolgozok, és így ezt még nem tudnám megcsinálni.

Bwin-re 5-10 ezer forintot fel akarok rakni, és abból csak pár ezret szeretnék havonta összehozni, nem megélni akarok ebből.

2012. nov. 5. 23:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Higgy nekem, nem fog menni, tudják ők, hogy-hogy kell beállítaniuk a szorzókat, hogy nyereségük legyen.

Nehezen, de úgy szerezhetsz pénzt bwin-en, hogy a bónuszokra vársz. Születésnapodon, időnként, vagy ha rég nem játszottál adnak bónuszt (1250Ft, 2500Ft), ha rátöltesz a számládra 2500Ft-ot, na most gondold el, ha nem játszol mindig csak a bónusz pénzel, és visszaforgatod, akkor csak nyereséged lehet. A feltöltött pénzedet meg leveheted bármikor. Ez régen nagyon egyszerűen megoldható volt, de most már bevezették, hogy a bónuszpénz csak valamennyi szorzós feletti fogadásoknál forog. Bár még így is megéri, én így szoktam. Olyan 4 év alatt kb 40 000 Ft hasznom volt. Nem sok, cserébe rengeteg munka volt vele, nem biztos megéri, főleg ha rossz pillanatodban felraksz egy 5000Ft-ot 1.01-es szorzóra, mert az biztos, és akkor jössz rá, hogy annyira nem is biztos, és elveszted... Érdemes apró pénzekkel játszani.

2012. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha én meghívlak, kapsz 4000Ft-ot rögtön amit már vissza is forgathatsz. És én is kapok 4000Ft-ot, ha te visszaforgattad. És ha valakit meghívsz, akkor szintén. Tehát ha szeretnél +4000Ft-al kezdeni küldök meghívót. Segítek is ha kell :D
2012. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. apro betüs részt se hagyd ki a meghivonal, akkor kapod csak mega barátbonuszt, ha az ő összfogadása eléri a 300 eurot.


2. bwinen elég a 2500-as kezdőbónusz, nem 10 000-ről van. de 18 felett csak, kamu adatokat adsz meg akkor bukta!

2012. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

300 euró sosem fog nekem összejönni, szóval akkor nem kell meghívó.


Egyébként ha valamelyik szülőm nevével regisztrálok, ő adatait adom meg, ami nem kamu, viszont a számla az enyém, ami junior számla (bár 26 alatt is lehet junior) abból lehet gáz?

2012. nov. 8. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz kell 300 euró, hogy én megkapjam a pénzt, te rögtön kapsz ajándékba 4000Ft-ot. Ha te szorgalmas vagy megkapom a meghívásodért a bónuszt, viszont 300 euró nagyon gyorsan összejön. Tudsz regisztrálni bárki nevében, csak legyen hozzá szkennelt személyid. Még hamisíthatsz is személyit a kutya se nézi, de ez már büntetendő. A számlaszám bárki nevén lehet, nekem van 5 regisztrált felhasználóm ugyan azzal a számlaszámmal használom mind, és nem kötekednek utalják a pénzt.
2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!