Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett más a youtube-om...

Miért lett más a youtube-om kinézete?

Figyelt kérdés
Eddig operát használtam,minden rendben volt a Tube-al de egyik napról a másikra megváltozott a kinézete,és azon kívül hogy ronda még nehezen kezelhető is,nem tudjátok mitől lehet?Most Chrome ba néztem meg és 2 felhasználóval próbáltam ki,az egyik,aminek a nagy része fehér az a szokásos felhasználóm, a második pedig egy másik felhasználóm és azon ugyan úgy maradt ahogy szeretném,csak akkor vált át ha a szokásost használom. [link] ........ [link]

2012. nov. 3. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
talán azért mert fejlesztettek rajta. nem vagy kivételes esetben, bármennyire is szeretnéd
2012. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg a sütik törlésével. Nézd meg az én kérdésem, nekem egyszer ilyen lett a netem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes.. :)
2012. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd kipróbálom a sütis dolgot ha hazaértem,és épp ez a baj hogy nem jó hogy nekem ilyen.Másokat is kérdeztem de nekik az eredeti maradt.
2012. nov. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!