Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internetem van, miért...

Mobil internetem van, miért nem tudok mindent megnézni?

Figyelt kérdés
Elromlott a laptopom, a régit használom most, de nem hagy mindent megnézni, pl. IWIW- et sem,amit a másikkal lehetett.Csak azt írja ki, nem lehet megjeleníteni. Valamit be kell állítani? Nem értek hozzá.
2009. aug. 11. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
korlátozva vagy
2009. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Van, amelyik nem nyitja meg. Nézd meg (modem vagy stick, mindegy) a SIM kártyát, tedd be a mobilodba és kódold ki (ha volt rajta valaha PIN kód, az is zavarhat, időnként eszébejut és akkor lassítja vagy lezárja a netet). Én ilyenkor Ki-re állítom és visszamegyek a netre.
2009. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem használod szabályosan a sticket vagy a modemet. Lépj ki mindig szabályosan, erre figyelj. Ha csak úgy kihúzod és nem lépsz ki, ezt csinálja.
2009. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mobilnet: stick rendkivül érzékeny a szabályos használatra. Ez lehet a gond.
2009. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!