Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy programot és...

Letöltöttem egy programot és megváltoztatta a Google Chrome kezdőoldalamat. Hogyan csináljam vissza?

Figyelt kérdés
A program neve: BearShare. Ez egy zene letöltő program. Angol nyelvű. Már letöröltem a gépemről (a Programok hozzáférhetőségénél is kitöröltem) és még mindig nem váltott vissza a kezdőoldalam. A Google Chrome beállításoknál is próbálkoztam, de semmi. Légyszíves valaki segítsen. Nagyon idegesít, hogy ilyen lett!!!
2012. okt. 29. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Huhh...

Nem volt még google chrome-om, de az biztos, hogy a beállítások menüpontban lesz... Csak simán be kell írni a kezdőlapot. (firefoxban így van)

Máskor azért nézd is, hogy mit telepítesz, ne csak a next-et nyomogasd, általában szokott olyan bepipálható valami lenni, hogy akarod-e ezt kezdőlapnak meg akarsz-e tooblart,stb na ezeket nem kell engedni, de aki csak nextet nyom az észre se veszi.

2012. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:
2012. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nálam is ez a helyzet.... letöltöttem egy programot és már nem a szokásos google chorme kezdő oldalat adta be ahol 8 kis kockákban vannak az oldalak hanem azt az oldalt.... én annyit tudtam csinálni, hogy amikor megnyitom a google chorme-ot a Goolge-t állítottam be kezdő oldanak és amikor a kis "plusz"gombra megyek azaz új lapot nyitok meg, akkor a szokásos oldalt adja be ahol 8 oldala látható kicsi kockákban. a beállításokra mentem és arra hogy adott oldal kiválasztása és ott beállítottam a google-t. [link] ha ezt megcsináltad zárd be az egész böngészőt és nyisd meg újra. nekem akkor már a google-t adta be. De az, hogy azt ,hogy kell eltüntetni és visszacsinálni, hogy az a szokásos google chorme kezdést adja be mint új lap megnyitásakor az nem tudom! ha valaki tudja engem is érdekelne! Remélem azért segítettem valamit! :)
2012. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Szerencsére megtudtam oldani egyedül. Csak nagyon kétségbeestem, mert nem tudtam hirtelen sehogy se visszaállítani. Tudom, hogy jobban el kellett volna olvasnom, de nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz visszacsinálnom. Még egyszer köszönöm :)
2012. okt. 29. 17:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a Beállításoknál tudtam visszaállítani. Azon belül a Bővítményeknél.
2012. okt. 29. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem u.e.a problemam, de a bovitmenyeknel nincs.(tudom,hogy furi,de tenyleg nincs ott) EZ a progi.

[link]

Van valami mmegoldas?

2013. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na.. kibrobaltam es azt irja ki,hogy tevedes.Megprobalom ujbol

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__43..

2013. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!