Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Kocka99 kérdése:

Mi a véleményetek erről a szolgáltatásról?

Figyelt kérdés

van a pr telecomnak egy 20 megabites nete megbízható?


szigethalmon megbízható a netük nem szakadozik?



2012. okt. 27. 13:38
 1/5 MasterZsolT2001 ***** válasza:
A haveromnak is volt...ő is Szigethalmon lakott 5-6 éve,de neki valamikor igen,valamikor nem,de am ritkán szakadozott...
2012. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan megnéztem a honlapot. A 20 Mbites netért képesek 10.000Ft-ot elkérni? Eléggé pofátlanság.


megnézem hogy Szigethalmon milyen szolgáltató érhető el viszont úgy látom hogy csak a pr-telecom érhető el ott meg az Invitel ADSL. De a pr-telecom árai mellet még az Invitel is olcsó.

2012. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de az invitel lassabb

jah és am net + telefon csomagba nézd!!

2012. okt. 27. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Csomagban valóban jobban megéri a 8.300Ft-ot. A szolgáltatás minőségéről nem tudok nyilatkozni. Itt kérdezgess: [link]
2012. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pepito83 válasza:

Heyhó!

Nekem pr-es netem van. Sebessége, pinge jó pedig messze van a "doboz". Nem nagyon szakadozik, de ha el megy akkor várni kell 1-2 hetet mire valami történik. Nem árt mellé egy mobilnet (nem pr-es :) )!

Egyébként én a szomszédokat faggatnám mert ez utcáról, utcára változik.

2013. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!