Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Majomparádén vagy a deathlord...

Majomparádén vagy a deathlord melyik üzemel? Vagy hova tudok belépni?

Figyelt kérdés
Segitsetek már nekem Regisztrálva voltam a majomparádén még anno ahogy megjelent. De aztán meg szünt ha jol tudom és lett deathlord ott is voltam de volt idö mig nem üzemelt de aztán ujbol de most megszünt teljesen de láttam hogy lett majomparádé ujbol de nem enged be. mindenhol 1 es 2 es arányom volt. 1-2 terra bajtos feltöltésemmel. és most hogy tudok belépni akárhova is???????
2012. okt. 27. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

A majomparádéból Microbit lett.

Az új majomra én nem lépnék be, mert veszélyes módon viselkednek rajta.


A Bithorlo is azt csinálta hogy valami miatt kivágott sok olyan embert akire nem lett volna oka és nem tudnak belépni.

Más oldalak pedig időhöz kötik, és hiába töltesz fel TB-okat, ha nem léptél be mondjuk 2 hétig akkor kirúgnak.


Nem tudsz mit csinálni, hiszen a zárt oldalakra nem jutsz csak úgy be. Vagy meghív egy tag (de nem itt), vagy egyszer kinyitnak és akkor.

2012. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!