Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hozzászólás írásána...

Facebookon hozzászólás írásának tiltása és elrejtése?

Figyelt kérdés
Van nekem 2 listám, egy barátok és egy korlátozott. Azt szeretném elérni, hogy a korlátozott listán lévő emberek ne tudjanak írni nekem az idővonalamra és ne is lássák a bejegyzéseket vagy ha írnak is, az ne jelenjen meg a barátok listán. A "hozzászólás írásának engedélyezésénél" 2 lehetőség van: ismerős vagy csak én. Ez nem jó, mert így még tudnak írni nekem a korlátozott listáról és látják is az idővonalamon lévő bejegyzéseket. Ha egy kicsit tovább megyek, a "ki láthatja az idővonalamon lévő bejegyzést": itt a barátok lista van berakva csak, de még így sem jó, mert ha ír valaki a korlátozott listáról, akkor azt a barátok listán látják. Szóval azt akarom elérni, hogy a korlátozott lista ne tudjon írni, illetve ne lássa az idővonalamon lévő bejegyzéseket vagy ha ír, akkor ne látszódjon a barátok listán, míg a barátok lista tudja csinálni mindkettő lehetőséget.

2012. okt. 22. 22:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!