Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet megosztás router...

Internet megosztás router nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés

Na szóval

Telefonomon bekapcsolom a wi-fit és kijelzi a hálózatot de le van kódolva (WPA) de nem tudom a kódot és úgy szeretném megosztani, hogy külön létrehozom egy hálózatot jelszó nélkül és rákapcsolodok wi-fivel

ez lehetséges valahogy?


2012. okt. 20. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tiéd a router, van hozzáférésed? Ha nincs, csinálhatsz bármit, nem fogsz rá kapcsolódni.


Ha pedig eléred a router beállításait, megnézheted a jelszót, vagy ha fizikailag is eléred akkor reseteled és új jelszót adsz meg.

2012. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze az enyém a modem

de hogy tudom megnézni a jelszót?

2012. okt. 20. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Belépsz az online felületre, ez [link] cím szokott lenni. A beállításokban megkeresed a wifi menüpontot, és ott lesz a key/password/jelszó megadva, az a hálózat jelszava.
2012. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem adja be az oldalt

de nem tudom, hogy miért

neked nincs ötleted, hogy miért?

2012. okt. 20. 23:29
 5/7 xotom ***** válasza:

Áramtalaníts a routert és próbálj meg belépni ujra a web-es felületre.


ha nem megy adj egy resetet a routernek - ha be tudod állítani -, és jegyezd meg a wireless-hez beírt jelszót

2012. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xotom ***** válasza:
pontosabban hálózati csatlakozót húzd ki 1 percre, aztán vissza és próbálj meg belépni. ha úgy se, akkor reset
2012. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gepzene ***** válasza:

Rákeresel google segítségével, hogy

[ide a router típusa] manual

Nem nehéz.

2012. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!