Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet egy blog-ot reklámozni?

Hol lehet egy blog-ot reklámozni?

Figyelt kérdés
Létezik olyan oldal/oldalak, amiken a saját blog-át hirdetheti, reklámozhatja mindenki?Valamilyen fórum?
2012. okt. 20. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csináltam, hogy "nagyobb" oldalakkal link cseréket folytatok vagy banner cseréket :)
2012. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül találnál ilyen hirdető oldalt, akkor küld el privátba pls.
2012. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
facebookon megoszthatod. elküldtheted az ismerőseidnek, hogy osszák meg. Ask.fm-en megkérdezheted az embereket, hogy mit gondolnak róla, és így sokan akik megnézik az oldalát látják és rákattintanak. Én így szoktam. De ha tudsz valamilyen fórumot akkor nekem is írj privátba lécci.
2012. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Namtih válasza:

Vannak erre szakosodott profi reklámos cégek, amik vállalkozást, weblapot, zenekart, szinte bármit fel tudnak futtatni. Még netes felületet is szerkesztenek neked, ha kéred...


Őket javaslom, precízek, pontosak, és nagyon olcsók. Kérj árajánlatot tőlük, aztán meglátod :)


www.wandmark.try.hu

2012. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!