Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A wifi-t szeretném használni,...

A wifi-t szeretném használni, de nem megy. (? )

Figyelt kérdés
Felugrik egy biztonsági kulcs valami. Ha jól tudom a router azonosítója segítségével, le lehet kérni. A lemezen megtalálható ez az azonosító. Router típuse: TP-LINK... köszi előre is!

2012. okt. 19. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

sokkal világosabban tedd fel ezt a kérdést,

mert így nem lehet rá mit válaszolni,

2012. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lesz de leírom. Már régóta használom a routeremet, de nem wifi-n keresztül. Vettem egy laptopot de amikor kapcsolódni szeretnék, és kéri a biztonsági kulcsot. Egy helyen olyat olvastam hogy telefonon lehet a kósot lekérni... Routerre csatlakozott géppel próbáltam a biztonsági kulcsot megváltoztatni de nem ment. Bizonság típusa WPA2-PSK, nem tudom mit tegyek. Nem értek a wifi-hez igazán, de kellene nagyon a válasz... Bocs hogy a kérdésben nem fogalmaztam normálisan, de nem állt rendelkezésemre elég idő a kérdés megfogalmazásához! Nagyon fontos lenne hogy még ma hajnalban választ kaphatnák hiszen holnap reggel megyek UTP kábelt venni, de ezt elszeretném kerülni ezért is mihamarabbi válaszokat várok... Köszönök mindent -.-"
2012. okt. 20. 01:32
 3/3 A kérdező kommentje:
*kódot
2012. okt. 20. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!