Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az onlinewebfilemk. Blogspot.c...

Az onlinewebfilemk. Blogspot.com oldalon az írják ki hogy be kell állítani valami adblockert. Azt hogyan kell?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 13:43
 1/5 Bubi2 ***** válasza:
100%
Nem azt mondja hogy állítsd be, hanem hogy kapcsold ki, az adblock egy reklámszűrő kiegészítő, az a célja hogy letiltsa a reklámokat, mivel ezek az oldalak a reklámokból tartják fenn magukat(esetleg jövedelem származik belőle) ezért kell kikapcsolni ha valakinek telepítve van a kiegészítő.
2012. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy kell kikapcsolni???
2012. okt. 17. 19:20
 3/5 Bubi2 ***** válasza:
100%
2012. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jujj értem köszöönööööööööööööm!! :)
2012. okt. 18. 11:21
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanaz a problémám, mint a kérdezőnek, de nekem nincs sehol ABP ikon, amire kattinthatnék. Nincs semmilyen beállítás, vagy szűrő, amin engedélyezhetném az adblock-ot (legalábbis nem találok olyat, pedig már mindent átnéztem). Mégis kell lennie valahol, mert egyszerűen folyton jelzik, hogy kapcsoljam ki.

Esetleg nem tudna valaki tippet adni arra, hogy mégis hol tudnám kikapcsolni?

2014. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!