Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp link tl-wn721n készülékről...

Tp link tl-wn721n készülékről szeretnék magamnak a számítógépemről ( gyors netem van modem nélküli egyszerű gépbe bedugos jelszó beíros) Wifit, netet leosztani de sehogy sem sikerül, hogy kell?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy Win 7-en belül ezt hogy kell beállítani illetve ez a készülék egyáltalán le tud osztani netet vagy csak csatlakozni tud?

2012. okt. 15. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

először is tisztázni kéne hogy milyen is az a net pontosan?

melyik szolgáltató?

Kábelnet,vagy wireless net,vagy pedig hagyományos adsl-(telefonvonalas)az interneted?

2012. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem telefonvonalas net(digi egyébként) bejön egy kábel a házba amit bedugok a gépbe és beírom nevet/jelszót ennyi.
2012. okt. 15. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Először azt hittem, hogy router, de látom, hogy wifi adapter.


Első körben próbáld a leírás szerint. :)

[link]


Amúgy szerintem mindegy, milyen a neted, nem azon múlik.

2012. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
DE én ezzel a készülékkel akarom a vezetékes netemet leosztani,nem akarok csatlakozni sehova...
2012. okt. 15. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is az a baj kérdező hogy nem tudod mit csinálsz és mi mire való neked egy router kell amibe bedugod majd a net kábelét! itt van néhány TP-s hátha ezt a márkát dijjazod:

[link]

Első beüzemelés során össze kell kapcsolni a gépedet a routert egy utp kábelel hogy beállist a routert.

Ezek után használhatod a mostani wifi stickedet hogy rácsatlakozz a routere ami képes csak megosztani a neted!

Bár személy szerint nem értem minek routr egy asztali géphez ha mást nehmhasználnál a neten.

Mindenesetre a mostani wifi stickedel sosem tudsz netet megosztani vegyél egy routert utána használhatod

2012. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2012. okt. 15. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell neki hozzá router. Pl:

http://www.youtube.com/watch?v=qC9XA6C4jk4


Bár tény, hogy egy routerrel egyszerűbb, mert nem kell a gépet bekapcsolni, ha wifi-zni akar. Én is hasonló megoldáson gondolkodtam, de végül vettem egy wifi routert kb. 4500 ft-ért. :)

2012. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úristen .köszönöm az uccsónak.valóban működik :)
2012. okt. 16. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!