Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az oka annak, ha blokkolja...

Mi az oka annak, ha blokkolja a facebook az ismerősnek jelölésem több napra?

Figyelt kérdés
Visszautasítják a jelölésem többen,ennyi elegendő hozzá?Vagy csak egy valaki utasítja vissza?Vagy csak alapból sok embert jelöltem ismerősnek,és iyenkor ez történik autómatikusan?Vagy hosszú ideje nem fogadta el az ismerősnek jelölésem valaki?Erre keresnék magyarázatot?

2012. okt. 15. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok embert bejelöltél, akik közül néhányan ezt "jelentették". Ilyenkor általában 1 hétre parkolópályára kerülsz, te elfogadhatsz ismerősnek jelölést, de te nem jelölhetsz senkit. Ha ez a dolog többször is előfordul, zárolhatják is akár a loginodat.
2012. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 feko válasza:
Először is: mostanában regisztráltál?
2012. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ha valaki le tiltott és többen is tiltanak akkor lehet hogy blokkolja egy darabig az ismerősnek jelölést.Én ez esetben azt tudom tanácsolni hogy várj 1-2 hetet aztán próbáld meg azt az embert bejelölni akit nem engedett.Ha még azután sem engedi akkor valószínű hogy új facebookra lesz szükséged.
2012. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még a nyáron regisztráltam.
2012. okt. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!