Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy magától...

Lehetséges, hogy magától megváltozott a freemail-es jelszóm?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt még simán beléptem a jelszómmal, most este meg mindig azt írja, hogy hibás felhasználó név vagy jelszó. Nem értem miért. Többször próbáltam és figyeltem, hogy ne írjak el semmit, ráadásul a fireox is megjegyezte, és úgy sem lép be. A gépet csak én használom, vagy apukám, benne megbízom, és ma nem is használta. Én nem állítottam át semmit, és tudtommal rosszakaróm sincs aki fel akarná törni. Semmi olyan infó nincs a leveleim közt ami másnak értékes/érdekes lenne, viszont számomra igen fontos címek/levelek vannak.

Ilyenkor mit tudok csinálni?



2012. okt. 14. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] <--- klikk ide!
2012. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Már próbáltam, de nincs beállítva jelszó emlékeztető. Lassan 10 éve használom ezt a fiókot, a jelszavam sem változott, olyan jelszót választottam amit soha nem felejtek el, ráadásul ennyi év alatt berögződött.
2012. okt. 14. 20:42
 3/8 anonim válasza:

A Freemail nem megbízható alkalmazás, ez gyakran előfordul, hogy feltörik és nem tudsz mit csinálni.. Álltalában ilyen alkalmazásoknál szokott előfordulni, mint a freemail meg citromail.. Én azt tudom ajánlani, hogy csinál egy Gmail-t ez valamennyivel megbízhatóbb mint a többi, de ez sem 100%-os biztonság.

És lehetőleg ne 123 vagy az email címed legyen a jelszód.

2012. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Se nem 123 se nem az email címem nem volt a jelszó. Azért ennyire hülye 16 évesen sem voltam. De ki törte volna fel és minek? Nem vagyok én olyan érdekes vagy fontos személy, hogy ez valakinek megérje! Ráadásul mint mondtam haragosom sincs aki kicseszésből ilyet tenne. Igazából nem lennék ennyire ideges, de ebben a fiókban őriztem számtalan számomra fontos címet (pl. a szakdolgozati konzulensem címe is oda és 3 hét van a leadásig), és ezt a címet küldtem szét az önéletrajzaimban is már vagy 10 helyre... Gondolhatjátok, hogy milyen ideges vagyok!
2012. okt. 14. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudom milyen dolog amikor ez emberrel ilyen történik de akkor is nagy hiba volt pár évvel ezelőtt nem át térni a gmail-re. Ha már ennyire ragaszkodsz magyar e-mail szolgáltatóhoz inkább regisztrálj b az Indamailre, az is megbízhatóbb mint a freemail meg a citromail.
2012. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom, már csináltam is egy gmail címet. És lehet hogy hiba volt, de utólag meg könnyű okoskodni... Ha tudtam volna, hogy ez lesz... De nem tudtam és rohadtul dühít, hogy az emberrel így kitolnak és semmit nem tehet ellene...
2012. okt. 14. 22:22
 7/8 anonim válasza:
Ezt nem egy személy tette hanem programok vannak kifejlesztve a feltöréshez.. És ezeknek a programoknak teljesen mindegy, hogy ki vagy valójában.
2012. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a géped megfelelően van védve a különböző védelmi programokkal (tűzfal, vírusirtó, kémprogramirtó), ezek rendszeresen vannak frissítve a böngészővel és az Op. rendszerrel együtt és jól vannak beállítva, akkor nagyon kicsi a valószínűsége, hogy ilyen bekövetkezik. 100% -os megoldás nem létezik, mivel a vírusok és vírusirtók készítői folyamatos macska-egér harcot folytatnak egymással. Én már lassan 7 éve használok freemailt, de eddig még nem volt vele ilyen gondom. Még egy tanács: Mielőtt jelszóval belép egy oldalra, töröld az összes süti(cookie)fájlt!
2012. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!