Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet úgy facebookon terjeszte...

Lehet úgy facebookon terjeszteni egy oldal hírét úgy, hogy ne tudja meg senki, hogy az a saját oldalad?

Figyelt kérdés
Csináltam egy oldalt, amit szeretném, hogy minnél több ember nézze. De viszont azt el akarom kerülni, hogy bárki is megtudja, hogy én csináltam. Tehát nyílván én saját magam nem akarom meghívni az embereket. Lehetséges valahogy?

2012. okt. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Így kell kipostolni: "Van egy haverom (nem én vagyok!) akinek van egy oldala. Nézzétek meg: <honlap cím>"

Tuti az álca!

2012. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még egy béna idézetes oldal x'D
2012. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem idézetes. Meg nem "legjobb viccek". Azokat csírák csinálják és minden oldalon kiposztolják, hogy (Lájkoljátok lééégyszike). :D Na teljesen mind1. Csak egy oldalt szeretnék csinálni, csak fontos eleme az oldalnak, hogy anonym maradjak. :D
2012. okt. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!