Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook hiba mi lehet a baj?

Facebook hiba mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Heló mindenkinek a este 22:00 körül mikor be akartam lépni a facebookba a böngészőm nem hozottbe semmit csak egy oylan üzenetet hoyg :"Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a www.facebook.com webhelyet Próbálja meg az újratöltést: www.­facebook. ­com További javaslatok: Hozzáférés a www.­facebook. ­com gyorsítótárban tárolt másolatához Navigáljon a www.­facebook. ­co webhelyre" azt hittem hogy más böngészővel sikerülni fog de semmit nem hoz be mikor rámentem erre : "Hozzáférés a www.­facebook. ­com gyorsítótárban tárolt másolatához" ez jött ki Hiba: 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED) : Nem sikerült feloldani a szerver DNS-címét. Ez elöt a hiba elöt újra kellet indíttanom a routeremet és még mobilon se jön be a facebook mi lehet a baj?

#szerver #Facebook #net #Hiba: 105 #Nem sikerült feloldani a #DNS-címét
2012. okt. 11. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:

A HVG oldalon megjelölte a Chrome, hogy mi a gond, DNS probléma van a www.facebook.com szerverek valamelyikénél.

"Ez a weboldal nem érhető el

A(z) www.facebook.com címen lévő szerver nem található, mert a DNS-keresés nem sikerült. A DNS olyan hálózati szolgáltatás, amely a webhely nevét lefordítja annak IP-címét".

A www.hu-hu.facebook.com/login.php működik.

2012. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mikor kérdést írtam nem talált hozzá hasonlót köszönöm a gyors reagálást
2012. okt. 11. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan az egyik szervere leállt. A hu.hu-s működik, be tudtam lépni.
2012. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam a sima facebook.com is működik. Vagy megvárod, vagy majd holnap visszanézel, de gondolhatod hogy ha nem jön be egy oldal, és a többi igen, akkor nem azzal van baj, így nem is tudsz ellene mit csinálni.
2012. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már jó
2012. okt. 11. 22:45
 7/7 A kérdező kommentje:
informatikus vagyok megnéztem a dns cimeme meg mindent ami tudtam aztán rájöttem h nem nálam van a baj :D
2012. okt. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!