Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adnátok egy pár jó tanácsot...

Adnátok egy pár jó tanácsot hogy takarékoskodjak az adatforgalommal?

Figyelt kérdés
Most szereztem be egy usb modemet havi 5 gigást, (asztali gépem van)torrentezni nem fogok az tudom őrültség nem töltök le semmit vele, a firefoxot flashblock-al használom,facebook,híroldalak ,hirdetések nézegetésére,emailezésre,skypeozásra vettem(youtubozni, letölteni kizárólag a munkahelyemen fogok ezután is,:)),amúgy szerintetek elég lesz az 5 giga nekem ha csak ezekre a weboldalakra használom?

2012. okt. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem árt egy jó tűzfal, egyedi beállításokkal, pl ingyenes Comodo, amivel meg tudod akadályozni hogy a gépre telepített dolgok frissítéseket szedjenek le. Vagy alapból úgy állítasz be mindent hogy ne keressenek automatikus frissítéseket.


Amúgy ha nem webkamerázol vagy csevegsz skypeon, csak írsz, akkor nem lesz nagy adatforgalom.

2012. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
meg a windows frissítéseket sem árt letíltani!
2012. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:
Ha játszani sem játszol, akkor talán.
2012. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:

ha internetezel, akkor pont, hogy a frissítéseket kötelező jelleggel telepítsd.


"youtubozni, letölteni kizárólag a munkahelyemen fogok ezután is"


ez alapján bőven elég lesz.

azért majd telepíts fel egy programot, ami méri az adatforgalmadat.

2012. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!