Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az igaz hogy a youtube fizet?

Az igaz hogy a youtube fizet?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy a youtube 207 nezőnként fizet valamennyit...nem biztos hogy igaz...kérlek hogy aki tud többet az írjon

2012. okt. 9. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
google a barátod :D esetleg a több 100 ilyen kérdésre megválaszolták már azt, h ált. partnereknek fizet 1000 megtekintésenként 0,15 centet kb ami 10 ft és milliárdos lehetsz belőle :D + van egy megoldás, ami nem csak partnereknek van, hanem a beállításoknál találsz olyat, h bevétel szerzés... ott is tudsz csak még kevesebbet fizetnek :D
2012. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy normálisan fizessen neked a Youtube bizony tehetség kell és ami a legfontosabb az az hogy csakis saját anyagot tölthetsz fel mint nigahiga,fred.shane stb


És ugye többre lesz szükséged mint pár ezer néző...úgyhogy szerintem keress munkát,ne a Youtube-ból próbálj megélni

2012. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hóhóhó.....én nem akarok a youtubon meggazdagodni, csak kíváncsi voltam hogy ilyen justin bieber, miley cyrus és társai féle embereknek mennyi keresete lehet ebből...tudom azoknak ez már csak "fagyipénz"
2012. okt. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!