Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom használni a...

Hogyan tudom használni a freemail fiókomat az outlookban?

Figyelt kérdés
fogasdni tudok e-mailt csak elküldeni mit írjak a kimenő levelek (SMTP)-hez? légyszi segítsetek mert elég idegesítő hogyha írni akarok egy e-mailt fel kell mennem a freemailre hogyha meg csak olvasni akarom akkor meg ott van az outlook
2009. aug. 5. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

smtp szervernek az internetszolgáltatód által megadott címet kell beírni. (És felhasználói névnek, jelszónak is azt az smtp szerver hitelesítéséhez.)

A freemail nem biztosít a szolgáltatáshoz saját smtp szervert.

2009. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szval nemtok küldeni?
2009. aug. 5. 23:55
 3/20 A kérdező kommentje:
de írtam a t-mobilenak és azok meg visszaklüldtek valami kevésbé használható dolgot nem akartam csúnyát írni nem tudjátok hogy t-mobilenál mi?
2009. aug. 5. 23:56
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha Firefox a böngésződ, akkor töltsd le és telepitsd inkább a Tunderbird levelezőklienset. Sokkal jobb, mint az Outlook Espress.
2009. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Voda küldött egy leirást email mellékleteként, hogy mit és hogyan kell beállítani az Outlock Espress-ben. T-Comtól egy ilyet kellene kérned.
2009. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hivd fel az ügyfélszolgálatot, ülj a géphez és ahogy diktálja írd be az értékeket. Máskép nem ment nekem se.
2009. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
és véletlenül mit diktáltak neked a kimenő levelek smtp-j hez?
2009. aug. 6. 16:21
 8/20 A kérdező kommentje:
bocs elírtam xD nemtod véletlenül hogy mit diktáltak neked oda am kaptam énis a t-mobiletél csak sz*rt küldtek
2009. aug. 6. 16:30
 9/20 anonim ***** válasza:
Nehéz így megoldani, én csak a Vodát ismerem, ott segitettek.
2009. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Microsoft Outlook Express Beállítása

Megkerestem, azt hiszem, erre van szükséged:

A “Kimenő levelek kiszolgálója” ablakba írja be az “smtp.t-mobile.hu” címet! OK. Újrainditás.

2009. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!