Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért indul újra a gépem...

Miért indul újra a gépem netezéskor?

Figyelt kérdés
Vettem egy számítógépet, amikor fel akarok menni vele az internetre azonnal magától újraindul. Mindent tudok csinálni vele, játék, filmnézés, zenehallgatás, csak akkor indul újra, ha a netezni akarok. Érdekes, ha a régi gépemmel hálózatba kötöm, és azon keresztül megyek fel a netre akkor tökéletesen működik. Csak akkor nem, ha közvetlenül (USB-s kábel modem) csatlakozik a netre. Mitől lehet ez??
2012. okt. 5. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Más USB-s eszköz használatbavételekor mi a helyzet?
2012. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más USB-s eszköz működik rendesen. Szerintem más lehet a gond, mert kipróbáltam, ha a modemet nem USB-kábellen, hanem hálókábellel csatlakoztatom a géphez akkor is újraindul.
2012. okt. 5. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, különösen, hogy másik gépen keresztül meg megy. Másik hálókátyával kipróbálhatnád esetleg, bár sanszos, hogy inkább a winnek van valami baja.
2012. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem xpsp1 vagy 2-d van fent, mert akkor egy féreg genyózik. A kábeles upc -nél semmi gond nem volt, a diginél meg egyből ledobta, ha nem volt az xp-n rajta legalább az sp3-as.
2012. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Microsoft Win XP Professional 32-bit Szervizcsomag 3 van fent
2012. okt. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!