Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a FREEMAIL nem teszi az...

Ha a FREEMAIL nem teszi az elküldöttek közé a levelet, akkor nem is küldte el?

Figyelt kérdés
végülis nem írtam a levélbe semmit, csak csatolt fájl volt, lehet hogy ezért nem rakta az "elküldöttek" közé? vagy tényleg nem küldte el?
2012. okt. 3. 14:08
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha elküldte volna, akkor ott lenne.

Bár ez olyan dolog, hogy nekem meg nemrég a beérkező mappámból tünt el minden régi levél, és csak egy pár maradt ott. Nem is értem hogyan történhetett, nem töröltem ki őket!!!


Küldésnél már mindig azt csinálom fontos leveleknél, hogy titkos másolatban egy saját emailre is elküldöm. Így ha nekem arra a másik címre átjön, akkor valószínű, hogy a címzett is megkapja. És ha késik a freemail, azt is tudom csekkolni...

2012. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha jól rémlik a Freemailnál van rá beállitási lehetőség, hogy NE pakolja be az elküldöttek köze, nézd meg hogy hogyan van beállitva a fiókod :


Freemailban : Beállitásaim - Elküldött levél mentése Igen vagy nem


Sok sikert.

Üdv.

2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!