Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy kell úgy...

Facebookon hogy kell úgy kitörölni az üzeneteket, hogy ne csak nálam legyen kitörölve, hanem annál is, akivel üzeneteztem vagy épp chateltem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy chateltem egyik barátnőmmel (lényegtelen miről). Töröltem az üzeneteket, mert egy részt nincs szükségem rá, más részt a párom ne lássa. Nincs benne semmi extra, de azért mégse ne turkáljon az üzeneteim között, ha már tudja a jelszavam. Rámentem az üzenetek törlésére, de csak nálam lett kitörölve. A barátnőmnél még mindig megvoltak ugyanazok az üzenetek, amit én töröltem.

2012. okt. 3. 04:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet.
2012. okt. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már! Lehet, hogy számodra mindenható az FB, de csúnya volna ha bárki fiókjában lehetne turkálni!

Amúgy barátod tudja barátnőd jelszavát is, hogy onnan is törölni kell?

2012. okt. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, mielőtt írsz...
2012. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gondolkoztam, azért írtam. ha egy üzenetet törölni akarsz, akkor nyilván mindenhonnan akarod törölni, nem?
2012. okt. 3. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:

De az milyen lenne már, ha másnál is törlődne. Ha nem akarod, hogy látszódjon, akkor egyszerűen nem küldöd el.

Írsz egy levelet, lemásolod, elküldöd. Ha a tiédet megsemmisíted, a másik is megfog?

2012. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
milyen lenne? hát pont olyan lenne! nem értem mi ebben a felfoghatatlan. ti soha nem akartátok volna törölni?
2012. okt. 3. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaki küld neked egy fenyegető levelet. Te elmégy vele a rendőrségre, de mire beérsz a levél eltűnik, mert a másik elégette a saját példányát.
2012. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jogos amiket írtak, és igen ezt én is szerettem volna megcsinálni de lehetetlen...maximum megkéred a barátnődet hogy törölje azt a részt...de amúgy a párod hogy tudná megnézni a barátnődnél?
2012. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!