Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A blog.hu-n a statisztikában...

A blog.hu-n a statisztikában valaki segítene megérteni pár dolgot?

Figyelt kérdés

Most indítottam pár napja egy blogot, és ma megnéztem a statisztikát és lenne pár kérdésem: mi a különbség a lapletöltés, a látogató és a látogatás között? mert a lapletöltésre 46-ot ír ki a látogatóra 13-at, a látogatásra 15-öt...

Meglepődtem hogy 2 nap alatt ennyien olvasták, hiszen én magam nem találtam még meg a google-ban...

Még egy: ebbe a statisztikába benne van az is, ha én belépek szerkeszteni, vagy az nincs?


2012. okt. 2. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem: lapletöltés, ha valaki rátalál az oldalra. Látogató, ha valaki x időnél többet ott tölt. Látogatás pedig pedig az alkalom, amikor valaki x időnél többet tölt el (Aliz megnézi 4-szer, Bob 1-szer, akkor 2 látogatód van és 5 látogatásod)

A szerkesztés valószínűleg nincs benne a statban, illetve nem tudom, hogy a robotok beleszámítanak-e.

2012. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Golan Trevize ***** válasza:
100%

látogató: egyedi megtekintése az oldaladnak.

pl. X, Y és Z IP címről érkeztek az oldaladra, akkor volt 3 látogatód.


látogatás: a látogatók hányszor jártak az oldaladon.

pl. X 2×, Y 3×, Z meg egyszer nézte meg az oldaladat, akkor volt 6 látogatásod.


lapletöltés: az blogodon megnyitott oldalak száma.

pl. X megnézett 65 oldalt, Y hatot, Z 123-at, akkor volt 194 lapletöltésed.

2012. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!