Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnék letölteni ilyen...

Honnan tudnék letölteni ilyen gif képeket?

Figyelt kérdés

[link]



mint ez , tehát ne rajzolt legyen...


köszönettel trian31


2012. okt. 1. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

" Honnan tudnék letölteni ilyen gif képeket? "


hát a zinternetről ,ba+,


(de hát mit vártál válaszként)

2012. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló !


Nyilván 2012-ben nem ilyen válaszokat várok, hanem internet elérési címeket, amiben leírnak egy két webhely címet , és azt megtudom nézni. Ahonnan talán le is tudok tölteni.

Nem arra voltam kíváncsi hogy mélységesen tisztelt szürkeállományod milyen kreatív választ tud kitalálni, és még azt is gondolja magáról, hogy vicces.

Azt azért magyarázd el kérlek , ha már ilyen szépet írsz ide hogy a fent említett "ba+" -et hogy ejted ki ? Bameg?

Mert ha csak erre vagy képes akkor inkább ne írj ilyen oldalakra kommentet, mert valaki azt hiszi nem tudsz írni, vagy esetleg diszlexiás vagy . Na de mindegy, ha gondolod segíthetek egy logopédus telefon számával....


További szép napot


Dr Dublecz Károly

2012. okt. 1. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

látod milyen vagy,

egyedül csak én válaszoltam neked,azt mégis engem baszinázol le,á te is abba rúgsz bele aki próbál segíteni,

a többiek még válaszra sem méltatták az ovis kérdésedet,azt azok a jók,én meg a dislex.

oké,ennyi

2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

squidoo.com/3d-animated-gif


memebase.cheezburger.com/senorgif


photobucket.com/images/funny%20gif/


Én Diszlexiás vagyok, amit írtál az nekem sértő egy kicsit.

2012. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!