Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook adatlapról hogyan...

Facebook adatlapról hogyan lehet eltüntetni a hirdetéseket?

Figyelt kérdés
Ezeket az idegesítő "ads not by facebook" ablakokat :S

2012. szept. 30. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Firefox/Chrome-ra van kiegészítő ami leszedi mindenhonnan a reklámot: AdBlockPlus


Mivel én még nem láttam ilyen reklámot, ez működőképes megoldás.

2012. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Továbbá ellenőrizd, hogy nem használsz-e valami ismeretlen/felesleges alkalmazást. Én élből letiltottam az összeset. Van olyan alkalmazás, ami csak adathalászatra jó, és az ismerősöket is bejelöli az oldalán kedvelőnek. így pl. egy hajléktalan ismerősöm kedvence lett egy ékszerbolt - valami Silver... Sok ismerősömnél láttam, mindnek szóltam, hogy szóljon az ismerőseinek, jelentsék, és tiltsák le.
2012. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alkalmazásoknál érdemes megnézni az oldal nevét, mert már ott kiderül hogy milyen célja lehet.

Például az említett Extreme Silver nevű ékszerbolt volt valójában a "tudd meg az indián neved" alkalmazás, amivel 1-2 nap alatt közel 1 millió tagot tudtak berántani magukhoz, hiszen az embereknek nagyon tudniuk kellett hogy milyen indián nevük lenne...


Amikor látsz egy alkalmazás által generált képet, fölötte ott van a linkben a név is hogy kitől van. Aki nem elég trükkös, annak a nevében már látod is hogy valamilyen cégről vagy szó, és az tuti adathalász.

2012. okt. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) működik a dolog azzal a kiegészítővel :)
2012. okt. 23. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!