Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube - be lehet állítani...

Youtube - be lehet állítani automatikus újrajátszásra egy dalt? Hogyan?

Figyelt kérdés
tudjátok hogyha van egy szám és mondjuk nem akarom folyton újraindítani, újraindítaná magát vagy nem tudom... van ilyen? hogy lehet bekapcsolni?
2012. szept. 30. 18:37
 1/3 anonim válasza:
Nem, de viszont van egy módja ha pl. letöltöd a Chrome-hoz ezt a bővítményt: [link] és elindítod YouTube-on a számot és megnézed pl. van egy szám 3 perces akkor beállítod a Reloaderben hogy 3 perc múlva frissítse az oldalt ez által újra elindul a videó.
2012. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De, be lehet állítani, csak elfelejtettem hogyan. Valamilyen szót kellett beírni a youtube-link mellé, és kiadta megjegyzések meg minden nélkül a videót, és mindig újrajátszotta..
2013. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom, régi kérdés, de ha valakit még érdekelne, eszembe jutott hogyan kell:

Rámész a youtube videóra, és az URL eleje ugye minden videónál " http://www.youtube.com/" Itt a youtube szó után be kell írni hogy "repeat" és lenyomni az entert. :) Folyamatosan, automatikusan újrajátssza a vidit.

2013. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!