Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom rendesen...

Miért nem tudom rendesen használni az iwiw-et?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi!

Ez megy egész héten:

Ha nagy nehezen be tudok lépni, akkor sem működik minden.

El tudom olvasni a leveleimet, de nem tudok válaszolni. Meg tudom nézni, hogy ki jelölt ismerősnek, de nem tudom visszaigazolni.

Az ismerőseim közül csak az első oldalt tudom megnézni.

Ha nem szeretném valakinek az adatlapját megnézni csak a fényképet, azt sem engedi.

Miért van ez?

UPC internet.


2009. aug. 2. 23:01
 1/7 anonim válasza:
Írj a rendszergazdának!
2009. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használd inkább a rókát, mint a sz*ros Expot, a rókához van egy kiegészítő ami szebbé jobbá, reklámmentessé teszi.
2009. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válaszolót megkérhetném, hogy egy kicsit érthetőbben írja le mégegyszer, mert nem vagyok egy műszaki zseni, és nem értem ezt sem.

Bocs

Köszi

2009. aug. 2. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj Firefox böngészőt, ne Internet Explorert. A Firefox-hoz lehet letölteni néhány kiegészítőt, amivel az iwiwet lehet sokkal kezelhetőbbé tenni. Ezt akartam mondani, remélem így érthető. :)
2009. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit jobban érthető! :)
2009. aug. 3. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] itt találod meg. Rengeteg mindenféle van. Érdemes letölteni. Adblock Plus és NoScript: nincs többé reklám.
2009. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. aug. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!