Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a DTSH Palace-n...

Szerintetek a DTSH Palace-n meddig lesz karbantartás?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 20:48
1 2 3
 1/21 Mr.Döfidákó válasza:
Nyilván nem karbantartás van, hanem menekülnek csak ezt kényelmesebb volt kiírni az oldalra. Csoda, hogy ennyi illegális tartalom mellett eddig is húzták.
2012. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Igen mondhatjuk úgy is hogy menekülnek.De ezt egy sima szerver váltással megoldják mint eddig is a sok év alatt.Úgyhogy húzzák ők még tovább is.Az egyik legnagyobb filmletöltő oldalról beszélünk,aminek énis jeles(letöltő) tagja vagyok már évek óta.

Rettenetesen korrekt,és megbízható oldal.Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Elvileg tisztelt kérdező ha regisztrált tag vagy,akkor kapni fogsz egy e-mailes értesítőt tőlük,hogy mikor indulnak újra.Szerintem max még egy hét lehet,máskor sem nagyon tartott tovább két hetes szünetnél.Gyors a csapat.

2012. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azonban azt nem tudjátok róluk, hogy azért maradtak talpon eddig is, mert ők nyomták fel a többi letöltő oldal tulajdonosát és eddig tartott a csupán "ejnye-bejnye". Ugyanis MSZP-s politikusok is érdekeltek voltak benne,de mióta a fidesz-zsidesz-cigesz kormány van hatalmon, egyre többször kellett "menekülniük", s most lehet, hogy végleg elszaladtak a "törvény" elől!
2012. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Ja, jó kis oldal. Remélem hamarosan elérhető lesz a letöltés megint.
2012. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Tisztelt 3/4 válaszoló!


Hogy ők nyomták fel a többi letöltő oldal tulajdonosát?!


Amit a dtsh nevet viseli,az velük egy csoportba tartozik,és nem igazán tudok már komolyabb letöltő oldalt mondani,ami érdemleges lenne.ha felnyomták őket,az is érthető hsz konkurencia.igazuk van.

2012. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

úgy néz ki sokáig...


[link]

2012. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
A sztorid 1 éves amit belinkeltél.
2012. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Bocs, tényleg. Kicsit elnéztem, csak a hónap/napra koncentráltam.:)

Mindenesetre akkor reméljük, hamarosan újraindul.

2012. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Baggio40 válasza:

Ez sajnos viszont mai :(

[link]

2012. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

[link]


na ennyit arról hogy lesz e vagy sem..

Én is használója voltam..... sajnálom őket

2012. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!