Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltatónál van 1...

Melyik szolgáltatónál van 1 hónapos internet,10-15 GB?

Figyelt kérdés
1 hónapra szóló internetre lenne szükségem, szerződés nélkül,laptopra.

2012. szept. 23. 11:06
 1/5 vagyokakilehetek ***** válasza:

szerződés nélkül??? csak úgy szóra puszira??? a mai világban??? ébresztő.


de esetleg talán a feltöltőkártyás internet volna jó neked.


[link]


tessék

2012. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon a Vodafone-nak van a legjobb feltöltős netje. Veszel egy havijegyedet és ha elfogy a 3GB akkor veszel még egyet és így tovább.
2012. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerződés mindenképp kell hozzá, csak hűségidőt nem kell feltétlenül aláírnod. Vehetsz feltöltőkártyás mobilinternetet, ami hasonlít a feltöltőkártyás telefonhoz, csak itt internetezésre használhatod fel az egyenleged.


Ha ilyen nagy adatmennyiségű csomagra van szükség, akkor a T-mobilenál van:

[link]

Ez azért előnyös, mert sávos díjszabású, tehát ha kevesebbet használod, kevesebbet kell fizetned. A legnagyobb adatmennyiség 10 Gb, ez 10.000 Ft-ba kerül.

Egyébként ez olcsóbb, mint a Vodafone ajánlata, mivel ha ott háromszor megrendeled, akkor az már 12.000 Ft, amiért 9 Gb-ot kapsz.


A másik ajánlat, amint érdemes elgondolkodni, az 8 Gb 6500 Ft-ért:

[link]

Ez bármilyen Domino feltöltőkártyás csomagra megrendelhető (akár egy hónapra is). További előny, hogy a keret túllépését követően csak lassítanak 128 Kbit/s-ra, de a szolgáltatást nem kapcsolják ki.


Ja, ha megfelelő sebességű a mobiltelefonodon lévő mobilinternet, akkor modemet sem biztos, hogy venni kell, mivel a telefonod is használható modemként. Bár én legalább 3,6 Mbit/s sebességű telefont ajánlok ehhez, annak a gyakorlati sebessége kb. egy induló ADSL csomagénak fog megfelelni, azaz 5-10 másodperc lesz egy oldal betöltődésének az ideje.

2012. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"szerződés nélkül??? csak úgy szóra puszira??? a mai világban??? ébresztő. "


Felébredtem, külföldön már évek óta elérhető ez az opció, gondoltam talán otthon is van. Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 23. 16:30
 5/5 anonim válasza:

Elvileg szerződés nélkül nem lehet SIM kártyát venni, mivel ezt csak névre szólóan értékesíthetik a szolgáltatók. Jobban szólva megvenni megveheted szerződés nélkül, de addig nem használhatod, amíg telefonon be nem diktálod az adataid, ezt hívják telefonos szerződéskötésnek.


Gyakorlatilag viszont beszerezhető szerződés nélkül is. Én két hete vettem egy új (original) SIM kártyát egy használtmobil boltban, ami más nevén volt, azaz nem kellet nekem szerződést kötnöm. azonban ez a kártya is névre szól, csak nem az enyémen van. Annyi hátránya volt a dolognak, hogy egy hónap már lement az egyenlegfelhasználási időből, de a kezdőegyenleg rajta volt, hiszen én bontottam fel újonnan.

2012. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!