Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lefordítaná valaki nekem ezt...

Lefordítaná valaki nekem ezt az e-mailt?

Figyelt kérdés

A Youtube küldött nekem egy emailt csak nem értem az egészet. Addig oké hogy az eddig vidim egyre népszerűbb de az utáni részt nem értek. Vki lefordítaná? Nem webfordítóval azzal énis letudom de értelmetlem :) Na szóval: Dear xy,


We noticed that one of your videos is becoming popular on YouTube. We love seeing our creators be successful, and we’d like to invite you to monetize your video.


First, opt your account into monetization from your Account Settings, and then opt your eligible videos into monetization by visiting your Video Manager.


Have fun and good luck,


The YouTube Team



2012. szept. 21. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Látjuk, hogy sikeres vagy és szeretjük is, ha a művészeink sikeresek. Ezért invitálunk arra, hogy keress pénzt a videódon.

Először az Account Settings menüben válaszd a monetization menüpontot, aztán a Video Manageren keresztűl válaszd ki a videóidat.

2012. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. szept. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!